فروشگاه زینو تحریر
پرسنل زینو
شروع فعالیت :

شرکت زینو فعالیت خود را در سال 1378 با نمایندگی انحصاری محصولات استدلر در استان البرز اغاز کرد و با اضافه کردن محصولات فکتیس ، نووس ، کنکو ، مپد و اونر سبد کالایی خود را افزایش داد . استقبال و حمایت همکارانمان باعث شد که سیاست تکمیل سبد محصولی در دستور کار زینو قرار بگیرد . زینو در سال 1388 تقریبا با تمام برند های مطرح و فعال در این صنعت همکاری داشت .

توسعه :

اکنون زینو با درخواست توسعه رسته فعالیت ؛ در کنارگسترش سبد محصول مواجه شد . رسته هنری ، کمک اموزشی ، فانتزی ، بازی و سرگرمی به زینو اضافه شد و زینو روز به روز سبد کالایی خود را تکمیل تر کرد و همزمان تعداد فروشگاه های همکار با زینو بیشتر شد . به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات ؛ تحقیق و مطالعه چگونگی افزایش رضایت مندی؛ در دستور کار قرار گرفت. تنوع سبد محصولی ، تغییر مکرر قیمت ها و اطلاع از وضعیت موجودی کالاها ؛ وجود بستری امن را برای اطلاع رسانی سریع موارد فوق؛ محرز کرد.

سند چشم انداز و دیجیتالی شدن :

زینو با یک شرکت بسیار معتبر و قوی در زمینه فناوری اطلاعات قراردادی منعقد نمود. نتایج یک سال تحقیق و بررسی برای موارد فوق منجر به سند چشم انداز زینو گردید. سایت زینو از جمله موارد مندرج دراین سند بود . برنامه نویسی سایت و فرایند زینو اغاز شد . 6ماه بعد ، سایت و فرآیند زینو رونمایی شد. اسقبال زیاد همکاران از سایت ،مسئولیت ما را سنگین تر کرد و برنامه توسعه سایت در دستور کار قرارگرفت . با ظرفیت جدیدی که توسط سایت ایجاد شد ،تعداد فروشگاه های جدید با زینو افزایش چشمگیری یافت واین انگیزه ای شد تا در کنار گسترش سبد کالا ، کیفیت و سرعت خدمات افزایش یابد . اینبار بازنگری درکارایی سخت افزار زینو و گسترش ناوگان حمل و نقل و برنامه ریزی و زمان بندی خدمات تحویل برای ارسال دقیق تر و منظم تر سفارشات در دستور کار قرار گرفت .

مسئولیت زینو :

رفع دغدغه تامین کالا با سبد کامل کالایی و بی نیاز کردن فروشگاه از مواجهه با طرف حساب بیشتر برای فروشگاه های همکار با زینو مهمترین رسالت زینو است لذا فروشگاه باید به جای اینکه بخشی از وقت و انرژی خود را صرف تامین کالا و تسویه با طرف حساب های متعدد کند ؛ تمام انرژی خود را صرف فروش و توسعه فروش نماید . زینو با فروشگاه های همکار به مثابه شرکایی می نگرد که آنها در خط مقدم فروش هستن و زینو به عنوان پشتیبان به انها خدمات رسانی می نماید . زینو همواره به ارتقا سطح کیفی و خدمات نوین به فروشگاهها می اندیشد و همواره در این مسیر مشغول بررسی و تحقیق است. ما مشتاقانه منتظر نظرات ارزشمند شما برای توسعه و بهتر شدن این خدمات هستیم

مدیر عامل
محمدعلی زبرجدیان
مدیر فروش
علیرضا قهرودی
مدیر رسانه
علیرضا زبرجدیان
کارشناسان فروش
محمدرضا نورعلی
کارشناسان فروش
رضا محمدقلی
کارشناسان فروش
حمیدرضا زبرجدیان
شرکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار ایران IRAN PENEX
شرکت در هشتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار ایران IRAN PENEX